Державне підприємство "Стрийський вагоноремонтний завод" засноване на державній власності, відноситься до сфери управління Міністерства транспорту та зв’язку України і входить до складу Державної адміністрації залізничного транспорту України.

ДП "Стрийський ВРЗ" почав свою історію з 1874 р. з головних паровозних майстерень, які обслуговували Львівську залізницю.

В 1950 р. була завершена відбудова заводу, зруйнованого в роки ІІ світової війни, під ремонт вантажних вагонів. Завод був значно збільшений і обладнаний новою технікою. З 1959 по 1973 рік на заводі було спроектовано і впроваджено 24 потоково-конвеєрні лінії. На яких проводились всі основні технологічні операції.

ДП "Стрийський ВРЗ"З 1974 р. завод був одним з передових в своїй галузі, на якому проводились школи передового досвіду та наради з питань впровадження у виробництво нової техніки і технології, вдосконалення організації виробництва та праці, економічного використання матеріальних і трудових ресурсів.

З метою подальшого збільшення ремонту вагонів на заводі в 1976 – 1986 рр. проводилась реконструкція.

Велику роль в реконструкції і розвитку заводу зіграло його керівництво протягом різних років.

 
 

Мосійчук Петро Васильович
(1992-2011)

Риштій Зеновій Федорович
(1987-1992)
 Тригуб Віктор Степанович
(1971-1987)
 Поллуксов Олег Михайлович
(1966-1971)
Михальський Владислав Миколайович
(1951-1966) 

На даному етапі завод працює над вдосконаленням технологічних процесів по ремонту вантажних вагонів з впровадженням передових технологій, а також освоєнням нових видів продукції, в тому числі виготовлення нових напіввагонів.

В 2002 р. побудована лінія по капітальному ремонту напіввагонів з продовженням терміну служби із заміною кузова вагона на новий, потужністю 500 ваг / рік. Цього ж року введена в експлуатацію механізована потокова лінія по виготовленню кришок люків напіввагонів продуктивністю 24 тис. кришок в рік.

На заводі ефективно працює дільниця по монтажу роликового буксового вузла, яка забезпечує якісний ремонт і надійну експлуатацію колісних пар. На дільниці по ремонту автозчепного обладнання організовано потоковий ремонт головок автозчепу та їх деталей. Працює універсальна потоково-конвеєрна лінія по ремонту різних типів вагонів.

В 2004 р. освоєний випуск 4-х вісних напіввагонів, переобладнаних на базі критих вагонів моделей 11-066 та 11-217. побудована та введена в експлуатацію потокова лінія потужністю 500 вагонів на рік.
Згідно завдання Державної адміністрації залізничного транспорту України та Головного управління по ремонту рухомого складу Стрийський вагоноремонтний завод в 2004 році розпочав підготовку виробництва до побудови нових напіввагонів моделі 12-9745. За короткий термін спеціалістами заводу спроектована та виготовлена необхідна технологічна оснастка, придбане та змонтоване металорізальне і електрозварювальне обладнання. На сьогоднішній день на заводі введена в експлуатацію потокова лінія по виготовленню хребтової та рами вагона, лінія по виготовленню бокових та торцевих стін.

З метою забезпечення зростання випуску продукції, покращення фінансового стану, і випуску продукції, підвищення соціального рівня життя робітників підприємства, ми постійно працюємо над пошуком нових замовників, розширенням номенклатури продукції, скороченням витрат на придбання комплектуючих, застосування енергозберігаючих технологій.

Чекаємо на Ваші пропозиції.

Вхід в пошту